Atribuită
Cumpărare directă
cap de bara - 314.57lei/3buc, vaselina- 100.32lei, filtru ulei- 155.00lei/ 20buc, cap de bara febi - 109.51lei, cap de bara Moog - 130.52lei/2buc, Fixator suruburi- 33.48/2buc, cap de bara febi - 109.51lei, Ulei transmisie - 57.42lei/3buc, diagrama tahogfraf - 29.68lei/ 2buc, banda tahograf - 46.40lei/2buc, Siguranta- 10.31
- Număr anunț
- DA26265999
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
- Furnizor / câștigător
- UNIX AUTO SRL (CUI 10542416)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.096,82 RON
- Valoare atribuită
- 1.096,82 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.