Atribuită
Cumpărare directă
Prestarea serviciilor de medicina muncii, specifice celor trei categorii de personal din unitate: personal didactic (15 persoane), personal didactic-auxiliar (2 persoane) și personal nedidactic (6 ingrijitoare, 2 bucătari, 2 muncitori calificati). Dintre personalul nedidactic, 9 persoane intră în contact cu produsele alimentare.
- Număr anunț
- DA26267212
- Autoritate contractantă
- GRADINITA NR 3 (CUI 5091883)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMPACT SRL (CUI 15255428)
- Cod CPV
- 85147000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.425 RON
- Valoare atribuită
- 1.425 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.