Atribuită Cumpărare directă

Dozator Hartie Igienica Alba Smart One Mini 44 BUC 0.0000 Dozator Prosop Reflex Mare Alb/Turcoaz 15 BUC 0.0000 Dozator Sapun Spuma Alb Tork 1L 15 BUC 0.0000 Dozator Dezinfectanti Alb Tork 1L 26 BUC 0.0000 Hartie Igienica Alba Smart One Mini 2Pl, 1040 Portii 60 buc 17.1000 Prosop Derulare Centrala Midi Alb Reflex 300M 45 buc 29.7000 Spuma De Maini Tork 1L 15 buc 48.8300 Dezinfectant 1 L Tork 26 buc 84.3300 Dezinfectant Maini Soft Care Des E Spray H5 20L 2 BUC 585.00 Display A4 Autoadeziv 40 BUC 16.00

Număr anunț
DA26281106
Autoritate contractantă
Colegiul National "Horea Closca si Crisan" Alba Iulia (CUI 4613393)
Furnizor / câștigător
CORA OFFICE SOLUTIONS S.R.L. (CUI 40339325)
Cod CPV
33711900-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.097,53 RON
Valoare atribuită
7.097,53 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.097,53 RON

din 7.097,53 RON estimat