Atribuită Cumpărare directă

ROLLER MINA ALBASTRU 20 BUC, ROSU 3 BUC, NEGRU 20 BUC, CORP PLASTIC

Număr anunț
DA26267785
Autoritate contractantă
INSTITUTIA PREFECTULUI JUDETUL BUZAU (CUI 4299437)
Furnizor / câștigător
DANY CRIS 93 PAPETARIE SRL (CUI 3867881)
Cod CPV
39292400-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
238,65 RON
Valoare atribuită
238,65 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

238,65 RON

din 238,65 RON estimat