Atribuită
Cumpărare directă
CAPAC WC UNIVERSAL PLASTIC ALB 00001 1 buc 26,46 TEAVA SCURGERE 5/4"/40/32+VENTIL SI SIFON A750+A31 5 buc 9 ABRAZIVI PE SUPORT RULOU 100X50 PE 840X280 2 ml 3,48 BURGHIU MET HSS-CO 10X133 2609255083 1 buc 24,95 BURGHIU MET HSS-CO 6X93 2609255074 1 buc 11,33 BURGHIU MET HSS-CO 8X117 2609255079 1 buc 16,3 2XBURGHIU MET HSSG 4X75 2609255041 1 buc 4,66 DISC TAIERE METAL 125X1,6 DREPT 2.609.256.316 15 buc 5,55 SURUB PT LEMN CAP INECAT 4x40 ZG PZ2 100.37.02 SD 70 buc 0,08 DIBLU DIN POLIPROPILENA-10.0X50MM 224.44.00 20 buc 0,12 DIBLU DIN POLIPROPILENA-6.0X30MM 224.42.00 40 buc 0,06 DIBLU DIN POLIPROPILENA-8.0X40MM 224.43.00 20 buc 0,08 SURUB PT LEMN CAP INECAT 6X50 ZG PZ3 100.73.02 20 buc 0,19 SD SURUB PT LEMN CAP INECAT 5x50 ZG PZ2 100.60.02 SD 20 buc 0,11 SURUB PT LEMN CAP INECAT 4X20 ZG PZ2 100.33.02 50 buc 0,04 COLTAR METALIC TIP L 75X75X30X2.00MM ZA 451.37.01 12 buc 1,97 PUNGA BIO 34X40CM 7 buc 0,09 ROBINET SFERIC PPR 25MM 3242-VLB-250003 KALDE 2 buc 9,97 MANUSI REIDER YELLOW 1555Y 1 buc 10,2 EM32 MANUSI ANTI INTEPATURA 27CM 2 buc 2,63 BROS PALETE SOARECI SI SOBOLANI 140G B9002 4 buc 10,03
- Număr anunț
- DA26268397
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 338,86 RON
- Valoare atribuită
- 338,86 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.