Atribuită Cumpărare directă

IMI PLACE LA GRADINITA. Micul artist. Activitati pentru grupa mare DEZVOLTAREA VORBIRII. 5 ANI. Ed a IV-a MA JOC SI INVAT.Jocuri si jucarii. Activitati integrate. 5-6 ani DISNEY. VAIANA. COMOARA OCEANULUI

Număr anunț
DA26263760
Autoritate contractantă
COMUNA C.A. ROSETTI (CUI 3662681)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
22113000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288,47 RON
Valoare atribuită
288,47 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

288,47 RON

din 288,47 RON estimat