Atribuită
Cumpărare directă
8219473 15 BC TABLĂ ZINCATĂ 0,40x1000x2000 mm 275 g/m² 30,50Lei 457,56Lei 8234578 10 BC POLICARBONAT 6MM CLAR 1.05X2M 38,29 382,94 7459016 2 BC COLIERE PLASTIC142X2,5MM 100BUC UV HAUPA 12,18 24,37 5739498 2 BC COLIERE PLASTIC 300X4,8MM 100BU NEGRU UV 15,55 31,09 10141793 2,00 BC PLASA UMB. VD.GARD 2,0x50m 80% 377,31 754,62
- Număr anunț
- DA26269513
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare - Dezvoltare pentru Biologie si Nutritia Animala - IBNA Balotesti (CUI 18897481)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 45261210-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.650,59 RON
- Valoare atribuită
- 1.650,59 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.