Atribuită Cumpărare directă

PVC PREMIUM SOHO 2 ( 4 M) EMAIL IDEEA ALB 4L PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA DILUANT 551 Pet D551 P0,9L ASPIRATOR ALBATROS REBEL 80 ECO

Număr anunț
DA26258987
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "ADRIAN PAUNESCU" FOCSANI (CUI 4447509)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44192000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496,78 RON
Valoare atribuită
496,78 RON
Data publicării
03.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496,78 RON

din 496,78 RON estimat