Atribuită Cumpărare directă

Amenajare loc de joaca sat Dimoiu, comuna Ulmi Oferta se va intocmi in conformitate cu documentatia atasata.

Număr anunț
DA26260441
Autoritate contractantă
COMUNA ULMI (CONSILIUL LOCAL ULMI) (CUI 4344651)
Furnizor / câștigător
UTIL-GABMIR SRL (CUI 29823030)
Cod CPV
45212130-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
72.561,26 RON
Valoare atribuită
72.561,26 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

72.561,26 RON

din 72.561,26 RON estimat