Atribuită
Cumpărare directă
CABLU USB2.0 la USB2.0 GEMBIRD prelungitor - CCP-USB2-AMAF-15C CABLU USB2.0 la USB2.0 GEMBIRD prelungitor, 4.5m, (AM/AF), calitate premium, black, „CCP-USB2-AMAF-15C” SKU: CCP-USB2-AMAF-15C EAN: 8716309064026 Categorie: Cabluri USB Producator: GEMBIRD Garantie 24 de luni Informații suplimentare Tip accesoriu cablu or adaptor USB Tip conector 1 USB 2.0 (T) Tip conector 2 USB 2.0 (M) Conector in unghi de 90 grade nu Lungime (m) 4.5 m Culoare negru Altele calitate premium Link producător: https://gembird.com/item.aspx?id=6402 Transport gratuit pentru minim 2 buc, sau o comanda minima cumulata de 100 lei + tva ry7 mvrCablu prelungire USB 5m
- Număr anunț
- DA26266649
- Autoritate contractantă
- LICEUL Traian Vuia Craiova (CUI 5077692)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30200000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 680,67 RON
- Valoare atribuită
- 680,67 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.