Atribuită
Cumpărare directă
Teflon pt gaz 15M, 0.2mm 5 Buc 7.7 38.5 SMPUS305045 NZN 8X45 DIBLU NYLON SMART+SURUB 50 Buc 0.25 12.5 10810842 ZGZ01 ROBINET TRECERE FONTA 1/2 1 Buc 17.47 17.47 ROBINET GRADINA FONTA CU RACORD 1/2 1292200 VIKING 1 Buc 28.81 28.81 654009 SFOARA NYLON 16X50 1 Buc 138.66 138.66
- Număr anunț
- DA26278388
- Autoritate contractantă
- Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235,94 RON
- Valoare atribuită
- 235,94 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.