Atribuită Cumpărare directă

PRIMO ACRYLIC PROFESSIONAL 16LT 02.PROF.1 CARMYCO 2 buc 149,82 AMORSA PERETE 10 POLICOLOR 1 buc 53,46

Număr anunț
DA26268352
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI 14528066)
Cod CPV
44111400-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353,15 RON
Valoare atribuită
353,15 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

353,15 RON

din 353,15 RON estimat