Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL INCLUDE: 1 KH.200 DISPENSER H IGIENICA PLIATA ALB ECONOMY buc 2,00 X 24,56 RON fara TVA / buc 2 K4 DISPENSER PROSOAPE PLIATE ECONOMY buc 10,00 X 37,50 RON fara TVA / buc

Număr anunț
DA26268663
Autoritate contractantă
COLEGIUL ECONOMIC "OCTAV ONICESCU (CUI 3372211)
Furnizor / câștigător
MISAVAN TRADING SRL (CUI 26784173)
Cod CPV
42993200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
424,12 RON
Valoare atribuită
424,12 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
06.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

424,12 RON

din 424,12 RON estimat