Atribuită Cumpărare directă

achizitionat Rucsac gradinita 30x26x10 cm 1001 Creioane colorate 12 buc/ cutie Plastilina 12 culori Bloc desen A4, 16File, 110g Set acuarele 12 culori +pensula, in carton, 20x9cm Creioane cerate 12 buc Tempera 12 buc, 15 ml Carioci 12 buc/set Lipici 2x15g Hartie glasata A4, lucioasa, set de 10 culori diverse

Număr anunț
DA26260604
Autoritate contractantă
COMUNA SAELELE (PRIMARIA COMUNEI SAELELE) (CUI 16388210)
Furnizor / câștigător
IDEA PAPEL DISTRIBUTION S.R.L. (CUI 42179344)
Cod CPV
39162110-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,55 RON
Valoare atribuită
758,55 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,55 RON

din 758,55 RON estimat