Atribuită
Cumpărare directă
1 Saci rafie 60/110 cm BUC 2500 1.16 2 Saci rafie 40/60 cm BUC 500 0.70 3 Carton alb , A4, 160 gr/mp, 250 coli/top top 5 21.67 4 Capsator 24/6 Trendy 45, 25 coli BUC 5 8.75 5 Capse 24/6 BUC 50 0.92 6 Foarfece maner cu grip 175 mm BUC 5 4.75 7 Cutter mediu BUC 5 0.64 8 Marker permanent negru Pelikan 407 BUC 24 1.89 9 Marker permanent verde Pelikan 407 BUC 12 1.89 10 Marker permanent albastru Pelikan 407 BUC 12 1.89 11 Marker permanent rosu Pelikan 407 BUC 12 1.89 12 Textmarker BUC 20 0.99 13 Banda adeziva transparenta TESA 48 mm x 66 m BUC 20 3.60 14 Sfoara 180 gr BUC 60 2.93 15 Hartie copiator A5, 80 gr/mp, 500 coli/top TOP 150 10.40
- Număr anunț
- DA26276346
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.416,05 RON
- Valoare atribuită
- 5.416,05 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.