Atribuită Cumpărare directă

TABLOU COMANDA 0.75 KW - 007110706 1 Buc 179 MANSON PTR. CABLU NEARMAT 1KV SMH4 1.5-16-145249 2 Buc 50.42

Număr anunț
DA26278089
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI 7037953)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
279,84 RON
Valoare atribuită
279,84 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

279,84 RON

din 279,84 RON estimat