Atribuită Cumpărare directă

ADRENALINA 1 mg/ml x10 fiole x 1ml (EPINEPHRINUM), 3 CUTII ALGOCALMIN 500 mg (METAMIZOLUM NATRIUM), 100 CUTII SIMVACARD 20mg, 5 CUTII BROMHEXIN 8mg, 50 CUTII CLORURA DE SODIU 0,9% 100 ml (NATRII CHLORIDUM), 500 flacoane SILIMARINA 150mg, 17 CUTII MEMOTAL sol.inj., 100 CUTII CLORURA DE SODIU 0.9% % 500 ml (NATRII CHLORIDUM), 100 flacoane CLORURA DE SODIU 0.9 % 250ml (NATRII CHLORIDUM), 200 flacoane Adrenostazin 1.5mg sol.inj/perf * 5 Fiole * 5ml, 20 CUTII Movalis 7.5mg * 20cpr, 40 CUTII Metoprolol LPH 50mg * 30cpr, 50 CUTII Ranolip 10mg*30cpr, 30 CUTII TROMBEX 75mg *3 0cpr.film ZENTIVA, 10 CUTII DICLOFENAC 10mg/gr GEL, 100 TUBURI PROTECARDIN 75mg * 40cpr.gastrorez, 5 CUTII conform oferta 03.09.2020

Număr anunț
DA26265807
Autoritate contractantă
Spitalul de Boli Cronice Sebis (CUI 3861919)
Furnizor / câștigător
RUBICON PHARMACEUTICALS SRL (CUI 30099764)
Cod CPV
33690000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.901,69 RON
Valoare atribuită
4.901,69 RON
Data publicării
04.09.2020 00:00
Data finalizării
04.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.901,69 RON

din 4.901,69 RON estimat