Atribuită Cumpărare directă

Cartuş toner pt. imprimanta Lexmark B2865 BUCATI 2

Număr anunț
DA26271407
Autoritate contractantă
UNITATE MILITARA 01910 (CUI 42051344)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.240 RON
Valoare atribuită
1.240 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.240 RON

din 1.240 RON estimat