Atribuită
Cumpărare directă
100710652 8719643001696 *SKIL MAS.INSURUB.IMPACT 900W 179.83 1 Buc 100582029 3663602809388 SET BURGHIU 5BUC 30.86 1 Buc 100582026 3663602807643 HSS BURGHIU 8MM METAL 10.50 1 Buc 100582075 3663602807926 BURGHIU 6X93MM LEMN 3.36 1 Buc 100978498 3800738521917 DILUANT D5070 0.9L 10.92 1 Buc 100869395 5946062003687 EMAIL DANKE 01 GRAD.0.75L ALB 16.39 1 Buc 100864767 5946041027826 EMAIL ACRILIC KARAT 0.75L ALB 17.31 1 Buc 100864771 5946041028076 EMAIL ACRILIC KARAT 0.75L GRI 17.31 2 Buc 100864773 5946041027918 EMAIL ACRILIC KARAT 0.75L MARO 17.31 1 Buc 100979557 3663602446880 ROLA ABRAZIVA 115X1 MM P240 14.71 1 Buc 100866600 3663602853497 SILICON DIALL ACRILIC ALB300 7.67 1 Buc 100862919 6424340196324 MOTOCOASA DE UMAR RURIS BC300 3CP 343.70 1 Buc 100690992 5059340066899 SET 3 FOARFECE PENTRU GRADINA 66.39 1 Buc 100863107 6424340023385 ULEI RURIS 2TT 1L 23.53 1 Buc 100862571 3663602253754 MIX SURUBURI LEMN 21.01 0.55 Buc 101074181 795976099775 PUNGA FERO PLASTIC 215X165X0.05 0.07 2 Buc 100862576 3663602253440 MIX DIBLURI TIP 1 67.23 0.13 Buc 100601857 5948609014699 FIR NYLON 3 MM 15M IN BLISTER 15.13 1 Buc 101033592 5949034949259 RAKE ADJUST.TEETH AND METAL HANDLE1500MM 15.13 1Buc 100569555 3663602941057 VERVE PISTOL 8 FUNCTII 23.53 1 Buc 100266295 3663602940913 CONECTOR FURTUN 3 4 NN 7.00 5.88 1 Buc 100266299 3663602940951 CONECTOR INADIRE DE PLASTIC 3 4 NN 3.54 1 Buc 100569580 3663602940692 VERVE STUT REGLABIL 3 IN 1 5.88 1 Buc 100266295 3663602940913 C
- Număr anunț
- DA26280400
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 18 (CUI 28156604)
- Furnizor / câștigător
- BRICOSTORE ROMANIA S.R.L. (CUI 14328360)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.219,13 RON
- Valoare atribuită
- 1.219,13 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.