Atribuită
Cumpărare directă
Ace pentru seringa, sterile, diferite marimi Ambalare 100 bucati/cutie. ace injectie g18= 2000 buc, g20= 2000 buc, g21= 1500 buc, g26= 600 buc adaptor luer= 600 buc coprocultor 300 buc gel ecograf 5 buc leucoplast= 500 buc microperfuzor 1/2= 1000 buc, 3/4= 1000 buc punga urina pediatrie= 100 buc seriga cu ac 10= 12100 buc, 2= 4000 buc, 20= 3100 buc, 5= 10000 buc, tifon 1100 ml vacutainer coagulare 1000 buc si hematologie 3000 buc
- Număr anunț
- DA26265482
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- BIZMED SRL (CUI 27647093)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.076 RON
- Valoare atribuită
- 10.076 RON
- Data publicării
- 04.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 07.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.