Atribuită Cumpărare directă

Descriere Compresor auto, 2 cilindri, 85l pe minut, YT-202 Compresor auto cu 2 cilindri, 150 PSI, 85 l/min. Carcasa din aliaj cu aripioare pentru disiparea caldurii. Caracteristici: Presiune maxima de lucru 150 PSI; Curent maxim 23A; Alimentare 12 - 13.5 V DC; Debit de aer 85 l/minut; Cilindrii din otel inoxidabil; Furtun - spirala 3 metri; Protectie la suprasarcina; Alimentare la baterie ; Ceas pentru presiune. CARACTERISTICI GENERALE Tip produs Compresor auto portabil Tip alimentare Priza auto 12V Baterie masina Tip panou de comanda Mecanic Numar cilindri 2 Continut pachet 1 x Furtun spiralat 1 x Ac duza pentru umflare mingi 1 x Compresor cu doi cilindri Furtun pentru umflarea rotilor Functii Buton ON/OFF Debit maxim de aer 35 l/min Presiune maxima de lucru 7 bar Putere 168 W Tensiune alimentare 12 V Amperaj 23 A Lungime furtun 3 m DIMENSIUNI Greutate 2.5 Kg Garantie: 12 luni f02 YT-202

Număr anunț
DA26272820
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
TIK MEDIA SOLUTIONS SRL (CUI 31094773)
Cod CPV
42123000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
208 RON
Valoare atribuită
208 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

208 RON

din 208 RON estimat