Atribuită Cumpărare directă

GALBEN - 71018132 Cos de gunoi din plastic cu capac batant, folosit pentru colectarea selectiva a deseurilor. Ideal pentru birouri sau spatii cu trafic mediu. Capacitate: 35 litri PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin 0726701902 comenzi@dnsbirotica.ro

Număr anunț
DA26283626
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "NICOLAE BALCESCU (CUI 3797085)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
34928480-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
559,60 RON
Valoare atribuită
559,60 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

559,60 RON

din 559,60 RON estimat