Atribuită Cumpărare directă

Paravan despartitor pentru banca scolara din profil aluminiu culoare alb si folie APET cu grosime de 0.50 mm

Număr anunț
DA26284594
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA DIMITRIE CANTEMIR RADAUTI (CUI 18252361)
Furnizor / câștigător
MAYDAY SRL (CUI 6370223)
Cod CPV
44112310-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.600 RON
Valoare atribuită
5.600 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.600 RON

din 5.600 RON estimat