Atribuită Cumpărare directă

CORP LED 18W - 3 BUC - 111.3 LEI TUB LED 9W - 25 BUC - 210.01 LEI TUB LED 18W - 12 BUC - 109.26 LEI BEC LED 15W - 5 BUC - 44.47 LEI

Număr anunț
DA26285151
Autoritate contractantă
COMUNA ZAMOSTEA (CUI 4326981)
Furnizor / câștigător
ENERGO SISTEM SRL (CUI 15677066)
Cod CPV
31531000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
475,03 RON
Valoare atribuită
475,03 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

475,03 RON

din 475,03 RON estimat