Atribuită
Cumpărare directă
Achiziționarea a 4500 mc de agregate reciclate, respectiv beton concasat rezultat din demolări, pentru a fi folosit ca strat de fundare pe străzi. Materialul furnizat nu va conține elemente metalice, lemnoase sau de altă natură (plastic, material biodegradabil etc). Se va asigura transportul materialului la locurile indicate de reprezentantul achizitorului, în limita a 10 kilometride la locul de încărcare.
- Număr anunț
- DA26279368
- Autoritate contractantă
- COMUNA GROSI (PRIMARIA GROSI) (CUI 3627722)
- Furnizor / câștigător
- KETY GROUP S.R.L. (CUI 16597690)
- Cod CPV
- 44114000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 135.000 RON
- Valoare atribuită
- 135.000 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.