Atribuită Cumpărare directă

35658384 SAVEX PARF 2IN1 FRESH AUT BU 7 50118355 MR.PROPER DELICATE 5L RE 2 98139900 JASOL SANI WC DETARTRANT BI 2 42567818 MR.PROPER SANITAR 5L BU 2 66498718 OTI SITA PISOAR PAST.PARF BU 10 31316706 PEAK WC FLOARE LAVANDA RE BU 42 44631323 PATIS H.IG.2STR.X10BUC BU 5 42380857 PAPELY.RL.PROF.2STR 300M CU 3 40938268 DOMESTOS PROF.CITRUS DEZ. RE 3 42905554 MONA ALC.SANIT.70%500ML B RE 6 39080213 MATURA FIR LUNG FARA COAD BU 6 35971316 TPS REZ. MOP BUMB.MAR.XL SE 7

Număr anunț
DA26279256
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GHEORGHE LAZAR BARCANESTI (CUI 30651086)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.058,29 RON
Valoare atribuită
1.058,29 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.058,29 RON

din 1.058,29 RON estimat