Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie alimente si produse igiena TEO BOUQ.DAISY/RELAXING S BU 90 W G SAMP.COCOS 200ML BU 10 COLGATE CALCIU PASTA DIN. TU 22 FINO SAC GUNOI 35L/30BUC BU 50 OTI SAC.BIO 36X40 50BUC BU 8 ONDA HART.IG.2STR40BUC PG 9 W G NORMAL JASMINE SAMPON RE 10 W G SAMP ALOE 200ML RE 9 W G SAMP.ANTIM 200ML RE 21 W G SAMP.HERBAL 200ML RE 8 W G SAMPON FRENCH LAV. 20 BU 8 TPS ROSII DEPELATE CUBURI CV 78 MERE GOLDEN RO KG C.I KG 92,050 CARTOFI ALBI RO 10KG C.I BU 15 CEAPA GALBENA GASTRO RO K KG 50,940 MORCOVI RO KG CI KG 38,200 TPS PATE MASA PORC 100G CV 216 SADU CARNE PORC 300G CV 42 EVRIKA UL.FL.SOAR. 1L ST 60 MARGARITAR ZAHAR CR.1KG PG 70 BANEASA SPAGH.CU OU400G PG 75 TPS FAINA ALBA 000 1KG PG 6 ARPIS MALAI DEGERM1KG PG 80 RS.PETIT BEURRE 80G BU 270 DERONI FAS.BOB ALES1KG PG 50 DERONI OREZ CAMOLINO 1KG PG 80 DERONI FAS.B.M.A900G PG 20
- Număr anunț
- DA26280264
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 37581018)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 15897200-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.884,39 RON
- Valoare atribuită
- 5.884,39 RON
- Data publicării
- 07.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 08.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.