Atribuită Cumpărare directă

Stagiu instruire in vederea obtinerii talonului de vize anuale OPERATOR CENTRALE TERMICE , FOCHIST, LIFTIER etc Cursul dureaza 8 ore La cursurile de instruire nu se aplica TVA cursantul primeste suport de curs cu legislatia in vigoare , adevereinta de absolvire a stagiului, si talonul de vize anuale valabil 4 ani

Număr anunț
DA26272452
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII UNITATEA MILITARA 01473 SIBIU (CUI 4480114)
Furnizor / câștigător
ARTOPROD SRL (CUI 9430532)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat