Atribuită Cumpărare directă

100 file/bloc, suport 120 g/ mp, dimensiune 155 x 75 mm, 4/4 culori, inseriere Serie si Numar la cotor si bilet incepand cu seria 00 70001, perforate, lipire prin brosare - 700 de blocuri- conform ofertei 200900007/03.09.2020

Număr anunț
DA26273036
Autoritate contractantă
Muzeul National al Unirii Alba Iulia (CUI 4331457)
Furnizor / câștigător
TIPO-REX SERVICE SRL (CUI 13807216)
Cod CPV
22458000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
07.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat