Atribuită Cumpărare directă

- spalarea geamurilor interioare si exterioare , a pervazurilor si a tocariei, la cele 2 sedii ale Gradinitei ( str. Venezuela nr 6-8 = 209 mp si Dorobantilor 60 = 330 mp)

Număr anunț
DA26321715
Autoritate contractantă
GRADINITA NR 252 (CUI 8209615)
Furnizor / câștigător
MIHTEO ICS S.R.L. (CUI 41040819)
Cod CPV
90900000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.886,50 RON
Valoare atribuită
1.886,50 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.886,50 RON

din 1.886,50 RON estimat