Atribuită Cumpărare directă

RECIPIENT PT.INTEPATARE-TAIETOARE 3L:RECIPIENT DIN MATERIAL PLASTIC RIGID (POLIPROPILENA) CU POSIBILITATE DE INCHIDERE TEMPORARA SI DEFINITIVA, FORMA DE TRUNCHI DE CON, CU O REZISTENTA MECANICA RIDICATA, CAPACUL RECIPIENTELOR PREZINTA ORIFICII SPECIALE PT. DETASAREA ACELOR DE SERINGA, A LAMELOR DE BISTRIU,ETC.,PRECUM SI A ALTOR DESEURI INTEPATOARE-TAIETOARE DE DIMENSIUNI MAI MARE. SISTEMUL DE INCHIDERE DEFINITIVA REDUCE POSIBILITATEA DE CONTAMINARE A PERSONALULUI CARE MANIPULEAZA DESEURILE INTEPATARE-TAIETOARE, CAT SI REFOLOSIREA DE CATRE PERSOANE DIN EXTERIORUL UNITATILOR SANITARE, RECIPIENTUL ESTE PREVAZUT CU MANER PT. A FI USOR TRANSPORTABIL, ESTE DE CULOARE GALBENA SI ESTE MARCAT CU PICTOGRAMA(PERICOL BIOLOGIC), O DATA INCHIS DEFINITIV, RECIPINTUL ESTE DISTRUS PRIN INCINERARE. IN URMA ACESTUI PROCES NU REZULTA DESEURI TOXICE. RECIPIENTELE SUNT ETUCHETATE CONFORM ORDINULUI MS NR. 1226/2012 PUBLICAT IN MONITORUL OFICIAL NR.855 DIN 18.12.2012,RECIPIENTELE SUNT AVIZATE DE INSTITUTUL DE SANATATE PUBLICA CU REFERATUL TEHNEC NUMARUL 393/03.02.2006 PRODUSUL POARTA ISO PRODUSUL ARE CERTIFICAT ADR.(IPROCHIM)

Număr anunț
DA26292056
Autoritate contractantă
SPITALUL GENERAL C.F. PLOIESTI (CUI 2844375)
Furnizor / câștigător
CAMARY SRL (CUI 15493330)
Cod CPV
44613800-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.820 RON
Valoare atribuită
2.820 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.820 RON

din 2.820 RON estimat