Atribuită Cumpărare directă

„Înlocuit ulei motor, filtru ulei motor, filtru aer, filtru carburant, filtru polen, broască ușă față dreapta, curățare frână spate, completare instalație AC la auto DACIA DUSTER, an fabricație 2014, număr de înmatriculare Gj 63 WPC”, cod CPV„50110000” - Servicii de reparare şi de întreţinere a autovehiculelor şi a echipamentelor conexe

Număr anunț
DA26289196
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
LAZĂR SERVICE COM SRL (CUI 2163560)
Cod CPV
50112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.895,62 RON
Valoare atribuită
1.895,62 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.895,62 RON

din 1.895,62 RON estimat