Atribuită Cumpărare directă

Klintensiv Servetele umede dezinfectante pentru maini, avizat Ministerul Sanatatii, 70 buc Servetelele umede din gama Klintensiv® pentru maini. Au actiune imediata, impotriva multor microorganisme comune, in mai putin de 30 de secunde distrug peste 99% din bacterii. Se pot folosi in orice moment al zilei. Servetelele sunt imbibate cu substante dezinfectante ce au actiune: fungicida, virucida si bactericida. Servetele Dezinfectante Maini KLINTENSIV® Elimina 99,99% din bacteii. Produs avizat de Ministerul Sanatatii Comisia Nationala pentru Produse Biocide: Aviz nr. 4293BIO/01/12.24. Aceste servetele sunt concepute special pentru dezinfectarea mainilor, fiind niste servetele umede impregnate cu substante dezinfectante ce au actiune fungicida, virucida si bactericida, cu actiune imediata. Servetelele umede dezinfectante KLINTENSIV® au actiune imediata, impotriva multor microorganisme comune, in mai putin de 30 de secunde reusind sa distruga peste 99% din bacterii. Aceste servetele pot fi folosite in orice moment al zilei. Beneficii si Avantaje: -elimina 99,99% din bacterii -testat dermatologic -curata, hidrateaza si protejeaza pielea Activitate biocida: Bactericid SR EN 1499 - 60 sec Bactericid SR EN 1500 - 60 sec Bactericid SR EN 13727 - 60 sec (mediu murdar) Bactericid SR EN 1276 - 5 min (mediu murdar) Levurcid SR EN 13624 - 3 min (mediu murdar) Notificari si Atentionari: Fraze de pericol (H): H319 Provoaca o iritare grava a ochilor Fraze de precautie (P): P102 A nu se

Număr anunț
DA26297836
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA AL JUDETULUI CALARASI (CUI 7847020)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
33741300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.790,40 RON
Valoare atribuită
1.790,40 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.790,40 RON

din 1.790,40 RON estimat