Atribuită Cumpărare directă

BANDAJ TUBULAR DE FIXARE, ELASTIC, TIP PLASA NR. 7 BANDAJ TUBULAR DE FIXARE, ELASTIC, TIP PLASA NR. 6 BANDAJ TUBULAR DE FIXARE, ELASTIC, TIP PLASA NR. 5 Ambalaj : individual in cutie tip dispenser. Marcaj CE

Număr anunț
DA26298813
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02489 GALATI (CUI 3346980)
Furnizor / câștigător
NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI 31266046)
Cod CPV
33141113-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.150 RON
Valoare atribuită
3.150 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.150 RON

din 3.150 RON estimat