Atribuită Cumpărare directă

Multifunctionala laser color OKI MC363DNW.MULTIFUNCȚIONALĂ MONOCROM A4 HP Laser Jet Pro M428FDW conform ANUNT Nr. ADV1167184/03.09.2020

Număr anunț
DA26289608
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta General Magheru al Judetului Valcea (CUI 2649536)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30232110-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.520 RON
Valoare atribuită
5.520 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.520 RON

din 5.520 RON estimat