Atribuită Cumpărare directă

PACHET MATERIALE CONSTRUCTII PENTRU DIRECTIA SOCIALA SI DIRECTIA TEHNICA INVESTITII CONFORM ANUNT ADV1165670/27.08.2020

Număr anunț
DA26282367
Autoritate contractantă
ACADEMIA DE STUDII ECONOMICE BUCURESTI (CUI 4433775)
Furnizor / câștigător
ELECTROUTIL 2002 SRL (CUI 14856942)
Cod CPV
44100000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.256,50 RON
Valoare atribuită
47.256,50 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.256,50 RON

din 47.256,50 RON estimat