Atribuită Cumpărare directă

Pachet alimente (Cascaval Dalia 250g -10 bucati, Smantana 18% grasime 900g - 6 bucati, Lapte cutie 1,5%grasime - 12 bucati, Unt 200gr 65% grasime - 10 bucati)

Număr anunț
DA26299560
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic ,,Gelu Voevod'' Gilau (CUI 17996614)
Furnizor / câștigător
ROMFULDA PROD SRL (CUI 6906101)
Cod CPV
15500000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
226,20 RON
Valoare atribuită
226,20 RON
Data publicării
09.09.2020 00:00
Data finalizării
10.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

226,20 RON

din 226,20 RON estimat