Atribuită
Cumpărare directă
1 RO9483290 BURETE MAGNETIC WHITEBOARD ICO BUC 2.00 5.04 10.08 2 42303 Cos gunoi neperforat 12 litri diverse culori BUC 3.00 7.20 21.60 3 12167 HAMA HUB USB 2.0 1:4 NEGRU BUC 1.00 20.90 20.90 4 12324 Hub USB 2.0 Slim 1:4, Bus-Powered, negru Hama BUC 2.00 20.90 41.80 5 111003 MARKER TABLA SCHNEIDER REINCARCABIL MAXX 110 ALBASTRU BUC 3.00 4.00 12.00 6 111001 MARKER TABLA SCHNEIDER REINCARCABIL MAXX 110 NEGRU BUC 3.00 4.00 12.00 7 111002 MARKER TABLA SCHNEIDER REINCARCABIL MAXX 110 ROSU BUC 3.00 4.00 12.00 8 111004 MARKER TABLA SCHNEIDER REINCARCABIL MAXX 110 VERDE BUC 3.00 4.00 12.00 9 JXB-178 Termometru cu infrarosu JXB-178 BUC 1.00 110.20 110.20 1 JXB-178 Termometru cu infrarosu JXB-178 BUC 2.00 110.20 220.40 1 CABLU USB 5M 4246 BUC 18.00 15.90 0.00 286.20 2 CABLU USB GEMBIRD 2.0 A-B 3M C0409562 BUC 6.00 12.90 0.00 77.40 3 Folii laminare 80 microni Fellowes A4 glossy, Enhance 100 coli/top 5306114 TOP 3.00 41.18 0.00 123.54
- Număr anunț
- DA26326955
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC ZAJZONI RAB ISTVAN (CUI 29386482)
- Furnizor / câștigător
- B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 960,12 RON
- Valoare atribuită
- 960,12 RON
- Data publicării
- 11.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.