Atribuită
Cumpărare directă
30213100-6 Computere portabile (Rev.2) DESCRIERE: Laptop HP ProBook 450 G5 i3-10110U 8GB DDR4 2666 SSD 256GB PCIe NVMe Windows 10 Pro 64, mouse wireless inclus 15.6 inch FHD (1920x1080) Anti-Glare LED UWVA 250 for HD Webcam with 2 Antennas slim i3-10110U 4M Cache, up to 4.10 GHz Integrated HD 720p DualAryMic Webcam 8GB (1x8GB) DDR4 2666 256GB PCIe NVMe Value Solid State Drive Realtek ac 2x2 +Bluetooth 5 WW No WWAN No Fingerprint Sensor 3 Cell 45 WHr Long Life 45 Watt Smart nPFC Right Angle AC Adapter Windows 10 Pro 64 Garantie 1 an Mouse wireless Canyon 2.4 GHz Wireless mouse ,with 3 buttons, DPI 1200, Battery:AAA*2pcs ,Blue67*109*38mm 0.063k
- Număr anunț
- DA26304509
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.3 PALANCA (CUI 28252776)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 30213100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 75.033,95 RON
- Valoare atribuită
- 75.033,95 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.