Atribuită Cumpărare directă

CJ-1006-B - 15 BUC X 42.59 LEI = 638.85 LEI; PHS-3102 - 10 BUC X 108 LEI = 1080 LEI; 101104048 - 3 BUC X 462.49 = 1387.47 LEI; K40 - 6 BUC X 41.50 = 249 LEI

Număr anunț
DA26280354
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC ,,IOACHIM POP” ILEANDA (CUI 4495212)
Furnizor / câștigător
DHARMA CONSTRUCT SRL (CUI 10716130)
Cod CPV
24455000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.355,32 RON
Valoare atribuită
3.355,32 RON
Data publicării
07.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.355,32 RON

din 3.355,32 RON estimat