Atribuită Cumpărare directă

Laptop Lenovo V15 cu licenta Windows Processor Intel® Core™ i3-8130U 2.2 GHz , turbo Boost 3.40 GHz, display 15.6" rezolutie 1920 x 1080, Full HD, DDR 4 8GB , stocare 256GB SSD, placa video integrata Intel UHD Graphics

Număr anunț
DA26292093
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL ALEXANDRU IOAN CUZA (CUI 3126950)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI 14406638)
Cod CPV
30213100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.000 RON
Valoare atribuită
84.000 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.000 RON

din 84.000 RON estimat