Atribuită
Cumpărare directă
1)55050 Nufar dezinfectant universal 750 ml - 11.20 lei x 10 buc 2)5240 Farmec lotiune dezinfectanta maini - 5000 ml x 1 buc 3)5220 Dermofarm dezinfectant maini 750 ml - 23.91 lei x 16 buc 4)5210 Dermofarm dezinfectant maini 5000 ml - 141.30 x 8 buc 5)5230 Dermofarm dezinfectant suprafete 750 ml - 23.91 x 16 buc 6)5250 Dermofarm dezinfectant suprafete 5000 ml - 141.30 x 10 buc
- Număr anunț
- DA26287161
- Autoritate contractantă
- LICEUL Traian Vuia Craiova (CUI 5077692)
- Furnizor / câștigător
- FARMEC SA (CUI 199150)
- Cod CPV
- 24455000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.587,19 RON
- Valoare atribuită
- 3.587,19 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 09.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.