Atribuită Cumpărare directă

Baterii chiuveta-6 buc, tub riflat 5/4 5buc, para dus - 2buc, rezervor WC semiinaltime- 4 buc, robinet coltar 1/2 -4 buc. ref.560/02.09.2020

Număr anunț
DA26283183
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MURES (CUI 9719809)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44411000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
935,38 RON
Valoare atribuită
935,38 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
08.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

935,38 RON

din 935,38 RON estimat