Atribuită
Cumpărare directă
AXION PASTA ULTRA-DEGR.40 BU 10 1 49,20 ACE LAVANDA 2L RE 5 1 35,25 CIF CREAM LEMON 250ML BU 3 1 17,28 CIF REGULAR CREMA250ML TU 13 1 74,88 ECONOMIC DETERGENT PARCHE RE 4 1 86,20 CILLIT BANG PULV.UNIV750M RE 8 1 101,84 CILLIT SHINE BATHROOM 750 BU 8 1 101,84 SANO DET.INALBITOR SPR.75 RE 5 1 45,50 MR.MUSCLE GEL HID1L 2 BUC BU 1 1 23,05 MADERO/EPACK LAV.MICR.UNI BU 10 1 83,30 NOVAX BURETE VASE FOAM 7B BU 3 1 10,29 S-B BUR.PROT.UNGHII 8BUC BU 1 4 19,16 EPACK MANUSI MENAJ L 2 BU BU 20 1 79,40 FINO SACI MENAJERI 35L 10 BU 2 1 18,78 FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B BU 5 1 58,00 DOMESTOS ATLANTIC 1L RE 4 1 33,56 ANITA COS GUNOI TIP RATAN BU 1 1 37,81 TPS REZ.MOP BUMB.XXL 250G SE 10 3 98,40
- Număr anunț
- DA26314265
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC ADMINISTRARE PIETE (CUI 14836210)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 973,74 RON
- Valoare atribuită
- 973,74 RON
- Data publicării
- 10.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.