Atribuită
Cumpărare directă
achizitie lucrari de decolmatare pt Comuna Zemes, judet Bacau , astfel: decolmatare str. Stejarului -38 mc; decolmatare torent Foale - 220 mc; decolmatare parau Tudoreanu- 61 mc, decolmatare paraul Iepii- 44 mc; decolmatare torent Saigon- 288 mc; decolmatare sant 032 mc; decolmatare str. Stefan cel Mare- 39 mc; decolmatare santuri Saigon- 34 mc; decolmatare pod aval Primarie- 28 mc. achizitie lucrari de decolmatare pt Comuna Zemes, judet Bacaualoarea maxima a lucrarilor este de 19.960,34 lei fara TVA, iar cantitatile sunt aproximative
- Număr anunț
- DA26292666
- Autoritate contractantă
- COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
- Furnizor / câștigător
- OVERLAND GRUP SRL (CUI 16541290)
- Cod CPV
- 45112400-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.960,34 RON
- Valoare atribuită
- 19.960,34 RON
- Data publicării
- 09.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 11.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.