Atribuită
Cumpărare directă
Impermeabil pana la 8 m Rezistent la socuri pana la 1.5 m Rezistent la inghet pana la -10ºC Rezistent la praf Stabilizator optic de imagine MEGA O.I.S. Functie Creative Panorama Moduri Creative Control si Creative Retouch Filmare HD MP4 1280x720p Mod Torch Light Optiune Time Lapse Panasonic DMC-FT30 reprezinta aparatul foto ideal de zi cu zi, elegant si foarte rezistent. Panasonic Lumix DMC-FT30 ofera o rezistenta deosebita prin extinderea performantelor subacvatice pana la adancimea de 8 metri. Numeroasele moduri speciale, printre care Time Lapse Shot si Creative Panorama, plus o serie de efecte de filtrare creative sunt incluse pentru a extinde experienta de fotografiere. Este o camera cu un design elegant, casual, dar totodata dura, creata pentru tot in fiecare zi, pentru captarea scenelor in miscare. • Impermeabil pana la 8 m • Rezistent la socuri pana la 1.5 m • Rezistent la inghet pana la -10? • Rezistent la praf • Stabilizator optic de imagine MEGA O.I.S. • Functie Creative Panorama • Moduri Creative Control si Creative Retouch • Filmare HD MP4 1280x720p • Mod Torch Light • Optiune Time Lapse
- Număr anunț
- DA26291105
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL MUZEAL IULIAN ANTONESCU BACAU (CUI 15412883)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 38651000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 612,61 RON
- Valoare atribuită
- 612,61 RON
- Data publicării
- 08.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 10.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.