Atribuită Cumpărare directă

Pachet materiale de curatenie -HARTIE IGIENICA JUMBO ALBA 100 M - 480 buc -SACI MENAJERI 35 L 50 BUC/ROLA-SH - 30 buc -SOLUTIE WC GEL-SANO ANTI KALK WC 750 ML - 20 buc

Număr anunț
DA26285372
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA CENTRALA UNIVERSITARA M EMINESCU IASI (CUI 4540836)
Furnizor / câștigător
ADISON COMPANY SRL (CUI 14186656)
Cod CPV
39800000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.693,90 RON
Valoare atribuită
1.693,90 RON
Data publicării
08.09.2020 00:00
Data finalizării
09.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.693,90 RON

din 1.693,90 RON estimat