Atribuită Cumpărare directă

Brand Kis Capacitate 16,6 litri Culoare alb Dimensiuni produs L 34 cm x l 26 cm x h 41 cm Galeata interioara da Greutate 1,34 kg Material plastic (PP)

Număr anunț
DA26322790
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
SANITO DISTRIBUTION SRL (CUI 18350009)
Cod CPV
45262610-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.028,90 RON
Valoare atribuită
2.028,90 RON
Data publicării
11.09.2020 00:00
Data finalizării
14.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.028,90 RON

din 2.028,90 RON estimat