Atribuită Cumpărare directă

5C1425MEI ETRIER STG - MEI - 1 x 2.174,67 lei 5C1400MEI ETRIER DR - MEI - 1 x 1.790,90 lei

Număr anunț
DA26309253
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI 789401)
Furnizor / câștigător
AD AUTO TOTAL SRL (CUI 6844726)
Cod CPV
34322000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.965,57 RON
Valoare atribuită
3.965,57 RON
Data publicării
10.09.2020 00:00
Data finalizării
11.09.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.965,57 RON

din 3.965,57 RON estimat