Atribuită
Cumpărare directă
Marca Home Caracteristici tehnice: Sonerie Wireless dubla Cod produs: DBS 1501AC Raza de ac?iune pe teren deschis cca.150 m Doua sonerii care func?ioneaza fara baterii 36 melodii variate, cunoscute Sunet polifonic, placut Volum reglabil în 4 trepte LED-uri albastre de semnalizare Semnal luminos intermitent la ac?ionarea soneriei Codare individuala cu func?ie de înva?are O sonerie poate func?iona cu pâna la 4 butoane Protec?ie puternica fa?a de alte sonerii Frecven?a de func?ionare 433,9 MHz Alimentare buton baterie 23 A (12 V), inclusa Alimentare sonerie 220 V~50 Hz/0,3 W Dimensiune: buton: 45x70x20mm Sonerie 50x100x35mm
- Număr anunț
- DA26327514
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Porumbesti (CUI 17352648)
- Furnizor / câștigător
- VIVA METAL DECOR SRL (CUI 17295275)
- Cod CPV
- 35121100-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,50 RON
- Valoare atribuită
- 365,50 RON
- Data publicării
- 13.09.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.09.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.